Сервісне ТО BMW

Технічне обслуговування автомобіля включає профілактичні заходи, що виконуються СТО у строки та в обсязі, передбаченому виробником. ТО BMW у Києві виконує спеціалізоване СТО BMW «M SERVICE». Підтримувати автомобіль у ідеальному стані технічними працівниками сервісу дозволяє кваліфікація спеціалістів, оригінальні запчастини та інноваційні технології.

Регламент BMW

У СТО «M SERVICE» регламент технічного обслуговування BMW виконується відповідно до рекомендацій заводу-виробника. Він прив’язаний до пробігу машини та включає такі обов’язкові роботи:

заміна олії в моторі, повітряного та салонного фільтрів потрібно регулярно при рівних проміжках пробігу в 10 тис. км;
фільтр рециркуляції та підвісний паливний підлягають заміні після 30 тис. км;
масло в механічній КПП, роздаванні та редукторах, занурювальний паливний фільтр BMW графік ТО наказує до заміни, якщо після останньої заливки машина пройшла 80 тис. км;
на олію та фільтри в АКПП фахівці звертають увагу частіше. Перевірки його стану рекомендується робити після кожні 30 тис. км, а заміну після 60 тис. км;
заміна свічок запалювання виконується при рівних проміжках пробігу 40 тис. км.

Заміна гальмівної рідини відбувається кожні два роки, а охолодною через 3 роки. Регулярно через 10 тис. км проводиться перевірка та заміна за необхідності стану гальмівних колодок та дисків, паливної та гальмівної систем. Технічні працівники стежать за станом дисків та шин, замків, освітленням. Вартість ТО на BMW можна уточнити за телефоном.

Огляд BMW перед відпусткою

Запобігти проблемам у дорозі під час тривалої подорожі допоможе огляд машини перед тим, як вирушити у відпустку. Фахівці перевіряють наявність вогнегасника, запасних ламп, запобіжного жилета. Чи відбувається оновлення у системі навігації картографічних даних. Виконується комплексна технічна перевірка вузлів та систем автомобіля.

СТО BMW виробляє:

візуальний огляд амортизаторів, гальм, перевіряється робота кондиціонера;
огляд коліс, вузлів рульового керування, підвіски, стану шин, освітлення;
зовнішнє очищення.

Проведення необхідних регулювань майстер виконує після погодження із власником.

Вартість обслуговування BMW

На регулярне обслуговування БМВ ціни у спеціалізованому СТО залежать від результатів діагностики та року випуску машини. На сайті компанії перераховані основні види регламентних робіт та їхня вартість. Якщо необхідно уточнити скільки коштує ТО на БМВ для конкретного авто, слід зв’язатися з майстром сервісу.

Записатися на регулярне обслуговування BMW можна на сайті компанії або за телефоном. Воно забезпечить оптимальну керованість транспортного засобу, впевненість власнику в безпеці під час поїздок та подарує справжню насолоду від водіння. Роботи виконуються технічними спеціалістами професійно та вчасно.

Ваш автомобіль несправний і Ви не знаєте, в чому проблема?

Запишіться на діагностику!