Ремонт гальмівної системи BMW

Тормозна система БМВ – основний вузол від технічного стану, якого безпосередньо залежить безпека пересування на автомобілі. Він складається з циліндра, гальмівних елементів (диски та барабани), встановлених на передніх/задніх колесах та підсилювача вакуумного типу. Навіть найменші несправності повинні усуватися фахівцями в сервісному центрі, оскільки вони негативно позначаються на експлуатації авто.

Як визначити несправність гальм BMW

За якими симптомами визначається, що потрібний ремонт гальм БМВ:

  • поява стороннього скрипу та стуку;
  • виникнення пульсації при натисканні на педаль гальма;
  • провалення педалі або спостерігається підвищений хід;
  • під час гальмування автомобіль веде убік;
  • нерівномірне зношування колодок.

Профілактичне обслуговування гальм, а також заміна гальмівної рідини BMW повинні виконуватися не рідше 1 разу на 2 роки або кожні 30000 км пробігу.

Заміна колодок

Заміна задніх гальмівних колодок БМВ є планово-профілактичними роботами, які виконуються залежно від пробігу та рівня зносу.

Зниження гальмівних функцій механізму відбувається через агресивний стиль їзди, важкі умови експлуатації, якість дорожнього покриття та встановлені витратні матеріали.

До головної ознаки, що потрібно здійснювати заміну деталей, відносять збільшення гальмівного шляху, появу стороннього звуку, вібрацій/поштовхів при натисканні на педаль.

Вартість ремонту гальмівної системи BMW

Система гальмування БМВ потребує регулярної діагностики. Під час проведення діагностичних заходів вдасться визначити, в якому стані знаходяться гальма, дізнатися ступінь биття гальмівного диска, його залишкову товщину, а також стан колодок, підсилювача вакуумного типу та приводу.

Вартість послуг, пов’язаних з ремонтом та заміною витратних матеріалів, безпосередньо залежить від моделі автомобіля, обсягу та складності проведення робіт. Ціна заміни гальмівної рідини на БМВ формується в залежності від технічних особливостей авто. Механіки техцентру «M SERVISE» протягом багатьох років спеціалізуються на ремонті та обслуговуванні німецьких автомобілів, що дозволяє їм швидко та точно виявити несправність та виконати ремонт гальмівної системи БМВ у Києві. На виконану роботу поширюється гарантія.

Ваша гальмівна система несправна?

Запишіться до нас на діагностику/ремонт!