Клімат-контроль BMW

С наступлением 21 века, в BMW начал появляться новые вид терморегуляции.  Это улучшенный климатизер, способный поддерживать назначенную температуру внутри машины. Оптимальная температура климат контроля в машине составляет 20–22 градуса. Технология не могла существовать в старых авто без программируемой электроники, позволившая связать все элементы в единый прибор.

Що таке клімат контроль автомобіля

Установка клімату контролю необхідна для підтримання вказаного рівня температури в машині. Сучасні варіанти поділені на кілька зон. Це дозволяє водієві та пасажиру вибирати температуру у своїй зоні. За роботою обладнання слідкує цифровий комп’ютер, підключений до датчиків.

Техніка складається з:

     кондиціонера;

     датчиків температури, світла, дощу та швидкості;< /p>

     опалювача;

     фільтрів;

     ЕБУ.

Обслуговування клімату контролю в автомобілі BMW

На запитання, чи потрібно чистити кондиціонер у машині, відповідь однозначна — так. Цю систему необхідно періодично очищати від засмічень та сміття, заправляти холодоагентом. Також сюди входить чищення радіатора від комах. Демпфування під час встановлення дозволяє прибрати вібрації та гул приладу. Під час обслуговування заливається масло в компресор. Щоб заправити клімат контроль, потрібні знання, інструменти. Краще довірити цю роботу професіоналів. Порушення герметичності, бактерії в кондиціонері. Часта проблема за відсутності обслуговування. Це може призвести не тільки до виходу з ладу вузлів, але й проблем зі здоров’ям.

Заправка кондиціонера автофреоном R1234YF

Для заправки кондиціонерів BMW новим фреоном використовується спеціальне обладнання. На СТО MService можна заправити автомобіль після 2017 року випуску новим газом. Даний холодоагент відрізняється від своїх попередників мінімальним рівнем токсичності та високою ефективністю.

Ваш клімат-контроль несправний?

Запишіться до нас на діагностику/ремонт!